Sıkça Sorulanlar
1- Yazılımınız açık kaynak kodlu hazır yazılım mıdır ?

Cevap : Hayır. Tamamen kendi özgün sistemimizdir.2- Banka entegrasyonları ve aracı ödeme sistemleri (iyzico , paytr , payu) entegrasyonları mevcut mudur?

Cevap : Evet. Tüm banka entegrasyonları ve aracı ödeme sistemi entegrasyonları aktif durumdadır. Başvurunuz ilgili kurum tarafından onaylandığında panelden ayarları yaparak 2 dakika içerisinde kullanmaya başlayabilirsiniz.


3- N11, Gittgidiyor gibi pazar alanlarına uygun xml çıktısı alabiliyor muyuz?

Cevap : Evet, paketiniz destekliyorsa N11, Gittigidiyor, Hepsiburada, Cimri, Akakçe gibi tüm pazar alanı ve karşılaştırma sistemlerine uygun formatta xml çıktısı alabilirsiniz.4- N11, Gittigidiyor gibi pazar alanları ile api entegrasyonu mevcut mudur?

Cevap : Evet, paketiniz destekliyorsa N11, Gittigidiyor sistemleri ile Softtr sistemi tam entegre çalışmaktadır. Sitenize eklediğiniz ürünleri n11, gittigidiyor mağazalarınızda kolaylıka ve otomatik olarak yayınlayabilir, siparişleri tek panelden yönetibilirsiniz.5- Paket ücretini bir kez mi ödüyoruz ? Her yıl ödememiz gereken sabit ücret var mı?

Cevap : Kurulum ücreti ilk yıldır. Sonraki yıllar için yıllık yenileme/hizmet uzatma ücreti 450TL+KDV dir. Ssl sertifikası , haftalık yedekleme, barındırma ve teknik destek hizmetlerini kapsar. 1 yılın sonunda yenileme/hizmet uzatma ücreti 15 gün kala , 7 gün kala, son gün ve 1 gün geçtikten sonra toplam 4 SMS ve 4 email ile bilgi gönderilir. Bilgilendirmelere rağmen yenileme yapmayan müşterinın artık çalışmaya devam etmeyeceği göz önünde bulundurularak 1 hafta içerisinde sistem tamamen silinir. Müşteri site yayındayken istediği zaman excel formatında üyeleri, siparişleri, ürünleri çıktı olarak gün gün indirebilir.6- Css Kodlaması biliyorum, tasarıma kendim müdahele edebilir miyim?

Cevap : Evet, kontrol panelinizde yer alan css yönetimi modülü ile css dosyalarında dilediğiniz gibi değişiklik yapabilirsiniz.

7- Stoklu Çalışmıyorum. Farklı tedarikçilerden xml ile ürün çekmek istiyorum bu mümkün müdür?

Cevap : Evet, paketiniz destekliyorsa farklı tedarikçilerden otomatik ürün çekimi yapabilirsiniz. Her xml linki bir hakka denk gelir. Örneğin bir tedarikçinin çok fazla ürünü olduğu için xml leri 3 parça linke bölüyorsa, bu sizin 3 xml hakkınızı tüketir.

- Her bir xml linkinde maksimum 10 bin ürün çekilir,
- Bir site maksimum 10 adet xml alabilir.


8- Faturamı nasıl teslim alırım?

Cevap : Faturanız kurulumun hemen ardından e-fatura olarak otomatik oluşturulur e-posta adresinize pdf olarak iletilir.

9- Fatura ölçülerim standart A4 değil, elimdekileri iade edip sistemin formatına göre yeniden mi bastırmam gerekiyor?

Cevap : Hayır, mevcut faturanızın boyutları, tekli veya 3 lü ya da 4 lü olması hiç farketmez. Fatura tasarım yönetimi ile kendi faturanıza uygun şablon oluşturarak faturanızı kolayaca sistem üzerinden kesebilirsiniz.

10- Fatura için özellikle edinmem gereken bir yazıcı türü var mı? Kendi yazıcıma göre uyarlayabilir miyim?

Cevap : Hayır, noktalı veya dijital farketmez, her yazıcıya göre şablon oluşturabilirsiniz.

11- E-Faturaya geçmek istiyorum, her hangi bir e-fatura sistemi ile entegrasyon var mı?

Cevap : Evet, softtr iş ortakları ile kolayca e-faturaya geçebilir tek tuşla e-fatura keserek müşterinize otomatik e-posta gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

12- 100 Bin Ürünüm var sistem kaldırır mı?

Cevap : 1 Milyon ürün de sergileyebilir, sanki sistemde 10 ürün varmış gibi işlem yapabilirsiniz.