N11 Mağazanıza Ürünleri Gönderin, Siparişleri Çekin
N11 pazar alanı üzerinde oluşturduğunuz mağazanıza ürünlerinizi siteniz üzerinden bir kaç kolay adımla gönderebilirsiniz. İster zamanlayıcı oluşturarak stokarın otomatik güncellenmesini sağlayabilir, isterseniz manuel olarak toplu gönderim yapabilirsiniz.

SoftTr E-Ticaret sistemleri N11 ile tam entegre çalışmaktadır. Ayrıntılı api ayarlarını kullanarak tüm fiyatları arttırarak gönderme, kategori bazında fiyat arttırımı ekleyerek gönderme, istemediğiniz ürünleri n11e göndermeme gibi pek çok ayarla senkronize sağlayabilirsiniz.

N11 mağazanızda yapılan satış eticaret sitesi panelinize otomatik düşer. Normal siparişleriniz arasına n11 etiketyle düşen siparişinizi etiketlendirip, faturalandırıp, kargolamasını yapabilirsiniz. Bir siparişin onaylanması ve kargolanması işlemi için n11 panelinize girmenize gerek yoktur. Tüm işlemleri e-ticaret sitesi panelinizden kolayca yapabilirsiniz.

Takıldığınız noktalar için kontrol panelinizde yer alan destek bölümünden bize her zaman sorabilirsiniz, destek ekbimiz sorularınızı hızlıca yanıtlayacaktır.
Softtr Demo Talebi