Müşteri Yorumları

Bir ürünü almak, hele ki günümüzde çok kolaylaştı.Oturduğumuz yerden kilometrelerce uzaktaki insanlarla ticaret yapabiliyoruz yüzünü görmeden, çayını içmeden. Fark yaratan kısım ise sadece satış sonrası destek.

Bu konuda SOFTTR destek ekibine çok teşekkür ederim.Başlarda gecikmeler yaşandığında kampanyadan dolayı yoğunluk var özür dileriz cevabını aldım , inanmamıştım kendimce aldın başına belayı dedim.

Ama gerçekten dedikleri gibi 3-4 gün içinde her şey düzene oturdu hatta Pazar günleri bile benimle iletişim kurduklarında işlerimi hallettiklerinde kendilerine haksızlık ettiğimi anladım.Tekrardan SOFTTR firmasına özellikle Destek ekiplerine çok teşekkür ederim.


Vedat Yıldırım
Eskiden de bir softtr kullanıcısı olarak tekrar seçimim softtr üzerine oldu ve bu konuda gerekten memnunum çünkü iletişim olarak iyi insanlar sonuç odaklı sorun olduğunda anında çözüme ulaştırabilen bir ekip var karşımda.

Bu nedenle hem sistem üzerinde destek oluşturunca hemde softtr.com sitesinden canlı destek üzerinden yazdıklarıma anında dönüş alabiliyor olmam gerçekten çok kaliteli bir işleyişin olduğunu gösteriyor.
 
Sistemlerinde yapılan verisyon yenilemesi ve güncellemeler çok başarılı olmuş bu konuda kendilerini tebrik ediyor. Başarılarının devamını diliyorum.

Mert Şengül

Öncelikle firmanızı ilk tanıtan gece 22:00 da telefonla ulaştığım berat bey idi samimi bir konuşmayla 40 dak. Boyunca bana firmanızı ve yapıyı detaylı bir şekilde anlattı kendisine çok teşekkür ederim firmanız ile ticaret yapmak son 1 sene içerisinde aldığım en doğru karar ve destek konusunda yasin bey ile oluşturduğumuz samimiyet sayesinde kendime aldığım iki site haricinde 1 adette başka bir firmaya site yaptırttım çünkü destek konusunda hiç şüphem yoktu takıldığım her saatte bu gece dahi olsa destek kısmından yada telefon ile bütün sıkıntılarım çözüldü şuan bana sitemi sorduklarında memnun musun diye piysada ki diğer tanıdıklarıma şu şekil öneri yapıyorum ;

Softtr berat bey ile görüşün siteyi aldığınızda yasin bey var o gereken bütün sıkıntılarınızı en hızlı şekilde hallediyor alt yapı olarak çok iyiler ve piyasadaki başka firma fiyatlarına bakarak çok uygunlar

Burdan desteklerinden dolayı yasin beye ve softtr ailesine çok teşekkür ederim. inşallah yeni site işlerinde bağı koparmadan uzun soluklu bir çalışmamız olur.

İlhan Dal
E-ticaret siteme firmanızdan aldığım yazılımdan hem bir müşteri hem de Konya Teknokent'de yazılım şirketi olan birisi olarak son derece memnun kaldım. Yasin Taşcı bey ve diğer şirket mensuplarının ilgi ve alakalarıda üst düzeydeydi ve bu şekilde devam etmekte.
SoftTr ailesine teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum...

Cemil Cahit Duran
Satış sonrası bize vermiş olduğunuz teknik destek için size teşekkür ederim.
Ürün satışı gerçekleştikten sonra ülkemizde yazılım firmalarının genel davranış biçimi telefonlara dahi çıkmamak. Siz defaten arayarak bir probleminiz varmı diye sordunuz size bu nedenle çok teşekkür ederim.

Ali Tolungüç
Online web sitesi kurmaya karar verdiğimde en az 7 yazılım firmasıyla iletişime geçtim. Bu firmaların sayfalar dolusu özellik ve seçenek listesi bulunuyordu. Fiyatlarıda bu liste uzunluklarına göre abartılı yüksekti. Vereceğim bedel karşılığında istediğiniz etkiye ulaşamama riskimiz de vardı.Sektörümüz gereği standart şablonlarının dışında ek tasarım desteği istediğimizde normal fiyatlarının dışında çok ama çok fahiş fiyatlarla teklif aldım. Bunların hepsini bir tarafa bıraktık ve "softtr" yi seçtik. Biz yeni bir oluşuma başlarken yanımızda güvenilir ve hızlı çözümler sağlayabilecek firma seçmeliydik. Ayrıca samimiyet daha da önemliydi. Biz Softtr yi herkese öneriyoruz. Biz istediğimiz değişiklikleri çok daha hızlı ve üstelik çok az ödemeler yaparak sağladık. Mutluyuz. Softtr nin tüm ekibine çok teşekkür ediyoruz. İyi ki varsınız. İyi ki tercihimizi sizden yana kullandık. Menderes Güven
Yakın bir zamana kadar farklı bir web sitemiz vardı ve bir türlü siteyi her yönüyle ayağa kaldıramamıştık. Bir çok yönüyle kullanıcıyı kısıtlayan bir web sitesiydi. Ardından arayışı girdik. İnternet gezinmelerin de Softtr sitesine rastladım. İlk Etapta fiyat olarak çok uygun olması beni korkuttu diyebilirim. Fakat biraz sitenizde dolaştıktan sonra sunduğunuz web sitesi özelleri gayet hoşuma gitti. Bu özellikler inanılmaz ücretlere site inşa eden bir çok popüler sitede bile yok. Bu arada deneme sürümü ile de gerçekten test ederek karar verdim ve daha sonra şansımı denemek istedim. Sitemin yapım aşamasında takıldığım noktalara kadar her konuda çok hızlı bir şekilde sizden destek aldık. Hatta satış sonrası özel cepten dahi destek aldığımız zamanlar oldu. Özetle sizi tercih ederek çok doğru bir karar verdiğimizi gördüm. Tüm ekibinize hem hızlı destek hemde tüm görüşmelerimizdeki yapıcı ve kibarlıkları için tekrar teşekkür ederim.

Nafiz Deniz Seçer

Softtr, e-ticaret sitemizin kurulumundan bugüne kadar hızlı destek ve başarılı yazılımı ile her zaman arkamızda oldu. İnternette devamlılık arıyorsanız, sadece paketi satıp kenara çekilmeyen, altyapısını güncelleyen, size yol gösteren, çözüm bulan, tecrübeli, kaliteli bir firma ve iyi insanlarla çalışmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. İriAyak.com ailesi olarak başarılarınızın devamını dileriz.

Bülent Eren

Sizlere Teşekkür etmeyi ve memnuniyetimizi dile getirmeyi kendimize bir borç bildik.

Eski eticaret yapımızın yetersiz kalmasıyla Diğer pazarlarla entegre çalışan bir eticaret yapısı arayışına girdik. Bu arayış ta karşımıza yüksek orada rakamlar çıkardılar

Sizler ile tanıştığımızda Karşımıza çıkarılan bedelin 10 da 1 oranlarında bir rakam talep ettiğinizde ilk başlarda çekinsekte bizlere verdiğiniz sürekli telefon ve yazışma desteklerinden sonra sizlere güven duyduk

Zaten eticaret alt yapınızı inceleyip  ne kadar kullanışlı olduğunu görünce sizlerle olan çalışma isteğimiz arttı.  Kurulum aşamasında Gece gündüz bizlere sürekli destek olmanız sorunlarımıza hızlı cevap vermeniz

Her şeyden Öte Mükemmel olan müşteri desteğiniz için sizlere binlerce kez Teşekkür etsek azdır.

Bu ticari birlikteliğimizin sürekli olması dileğiyle

Teşekkürlerimizi ve Saygımızı Sunarız.

M.Mustafa KIRVAL


Bizim için e-ticaret sistemlerinin en büyük handikapı olan stabiliteyi sağladığı ve müşteri memnuniyetini üst düzeyde tuttuğu için softtr biçilmiş kaftan! Kullanıcı dostu arayüzleri, hızlı, siparişlerde sorun çıkarmayan altyapısı ve sunduğu pazar entegrasyonları ile işimizi tek bir yerden yönetmek çok büyük kolaylık.

@oxiteam

SoftTr ile tanışana kadar web sitesi bizim için korkulu rüya idi. İsteklerimize çok hızlı bir şekilde çözüm bulan müşteri odaklı empati yetenekleri güçlü olan softtr ekibini tebrik ediyorum. Hiç düşünmeden tavsiye edebileceğim bir firma.

Betül Ayçiçek

Profesyonel hizmet 7/24 destek ellerine sağlık başka bir kaç firmanın 1 yıldır yapamadıklarını, softtr 1 haftada yaptılar sagolsunlar

Ahmet İleri

Uzun zamandır e-ticaret ile ilgileniyorum bir çok sistem tanıdım, gelişen bilgi teknolojilerine ayak uyduran, sürekli kendini güncelleyen ve en önemlisi markanın ihtiyaçlarına göre hızlı bir hizmetle sistemi markaya entegre edebilen softtr e-ticaret'e teşekkür ederim.

Akay Akçay

Softtr ekibi sizin istediğiniz şekilde ve çok hızlı çözüm üretiyor.

Bünyamin Bildik

E-ticaret sitemizde en ufak biyerde takılsam bile karşımızda muhattap bulabiliyoruz sitemiz sorunsuz calışıyor müşteri olarak çok memnunum ve herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.

Erol Sungur


Softtr Demo Talebi