Müşteri Yorumları
E ticaret paketi araştırmasına girdiğimde iki şeye baktım.Birincisi Özellikleri İkincisi ise Fiyatı idi.Bu seçenekler doğrultusunda Softtr.com’u buldum.Daha sonra hakkında yapılan yorumlara bakarak karar verdim. Fakat bu seçeneklerden daha da önemlisi olan (bunu e ticaret işine girdikten sonra anladım) Müşteri  Hizmetleri  oldu.

Müşteri Hizmetlerinin sabırla bizim her türlü sorularımıza ivedi olarak  cevap vermesi  site noktasında doğru karar verdiğimi anladım.E Ticaret Müşteri Hizmetlerinin desteği ile her türlü sorunlarımı rahatlıkla aşıyorum.Bu desteği  7/24 bıkmadan vermeleri  önüme daha sonradan çıkan engelleri çok kolay halledebiliyorum.

Gerçekten burada tüm kalbimle söylüyorum yapılan hizmeti  ne kadar anlatsam az kalır.Bundan dolayı softtr.com ekibine sonsuz teşekkürlerimi sunar ve herkese de tavsiye ederim. sanalova.com olarak başarılarınızın devamını dilerim.Yolunuz açık olsun..

Selahattin Tuğ / SANALOVA.COM
Softtr'den e-ticaret paketi almadan önce sitenizde bulunan "Referanslarımız" bölümündeki müşterilerinize tek tek arayarak ulaştım. Memnuniyetlerinin son derece yüksek olduğunu gördükten sonra sizlerle irtibata geçtim ve çalışmaya başladık. Görüştüğüm firmaların ne kadar haklı olduğunu sizlerle çalışmaya başladığımızda bizlerde birebir yaşayarak görmüş olduk. En güzeli de telefon açtığımız anda duyarlı ve çok ilgili karşılanarak, anında çözüm üretilmesi, mesai saatleri dışında dahi ulaşılabiliyor olmanız bizim için büyük bir şans. İyi ki Softtr ailesine bizler de dahil olduk. Başarılı çalışmalarınızın devamını dileriz.

Cihad Emre HİÇKORKMAZ / ZİKRİEREN.COM
Softtr, e-ticaret sitemizin kurulumundan bugüne kadar hızlı destek ve başarılı yazılımı ile her zaman arkamızda oldu. İnternette devamlılık arıyorsanız, sadece paketi satıp kenara çekilmeyen, altyapısını güncelleyen, size yol gösteren, çözüm bulan, tecrübeli, kaliteli bir firma ve iyi insanlarla çalışmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. İriAyak.com ailesi olarak başarılarınızın devamını dileriz.

Bülent Eren / İRİ AYAK

Sizlere Teşekkür etmeyi ve memnuniyetimizi dile getirmeyi kendimize bir borç bildik.

Eski eticaret yapımızın yetersiz kalmasıyla Diğer pazarlarla entegre çalışan bir eticaret yapısı arayışına girdik. Bu arayış ta karşımıza yüksek orada rakamlar çıkardılar

Sizler ile tanıştığımızda Karşımıza çıkarılan bedelin 10 da 1 oranlarında bir rakam talep ettiğinizde ilk başlarda çekinsekte bizlere verdiğiniz sürekli telefon ve yazışma desteklerinden sonra sizlere güven duyduk

Zaten eticaret alt yapınızı inceleyip  ne kadar kullanışlı olduğunu görünce sizlerle olan çalışma isteğimiz arttı.  Kurulum aşamasında Gece gündüz bizlere sürekli destek olmanız sorunlarımıza hızlı cevap vermeniz

Her şeyden Öte Mükemmel olan müşteri desteğiniz için sizlere binlerce kez Teşekkür etsek azdır.

Bu ticari birlikteliğimizin sürekli olması dileğiyle

Teşekkürlerimizi ve Saygımızı Sunarız.

M.Mustafa KIRVAL

Bizim için e-ticaret sistemlerinin en büyük handikapı olan stabiliteyi sağladığı ve müşteri memnuniyetini üst düzeyde tuttuğu için softtr biçilmiş kaftan! Kullanıcı dostu arayüzleri, hızlı, siparişlerde sorun çıkarmayan altyapısı ve sunduğu pazar entegrasyonları ile işimizi tek bir yerden yönetmek çok büyük kolaylık.

@oxiteam
SoftTr ile tanışana kadar web sitesi bizim için korkulu rüya idi. İsteklerimize çok hızlı bir şekilde çözüm bulan müşteri odaklı empati yetenekleri güçlü olan softtr ekibini tebrik ediyorum. Hiç düşünmeden tavsiye edebileceğim bir firma.

Betül Ayçiçek / Süreya Pazartesi
Profesyonel hizmet 7/24 destek ellerine sağlık başka bir kaç firmanın 1 yıldır yapamadıklarını, softtr 1 haftada yaptılar sagolsunlar

Ahmet İleri / Evim Shopping
Uzun zamandır e-ticaret ile ilgileniyorum bir çok sistem tanıdım, gelişen bilgi teknolojilerine ayak uyduran, sürekli kendini güncelleyen ve en önemlisi markanın ihtiyaçlarına göre hızlı bir hizmetle sistemi markaya entegre edebilen softtr e-ticaret'e teşekkür ederim.

Akay Akçay / LuxyBio
Softtr ekibi sizin istediğiniz şekilde ve çok hızlı çözüm üretiyor.

Bünyamin Bildik / Dolushop
E-ticaret sitemizde en ufak biyerde takılsam bile karşımızda muhattap bulabiliyoruz sitemiz sorunsuz calışıyor müşteri olarak çok memnunum ve herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.

Erol Sungur / Pika Grup