Kurulum ve Yayın Süreci
Tüm siparişler site üzerinden online alınmaktadır. Sipariş vermek için fiyatlar sekmesinden istediğiniz paketin en altında yer alan sipariş ver butonunu takip edebilirsiniz.

Şirketimizde satış, iş geliştirme, tasarım ve destek birimleri bulunmaktadır.

Sipariş işleminden sonra site kurulumu maksimum 4 ila 24 saat arasında yapılır. (Alan adı dns yönlendirmelerinin global duyuru süresi ile alakalıdır) ,

Kurulum sonrası iş geliştirmeden arkadaşımız sizi arayarak 2 aşamalı randevu takvimi oluşturur. Sizin de müsait olduğunuz gün/saat bilgisayarınıza uzaktan bağlanarak ilk aşama eğitimi tamamlar (panel kullanımı, site ayarları, email hesapları, kategori, marka, varyant, ürün yönetimi ve genel kullanım eğitimi) ve bir sonraki aşama eğitim randevusu oluşturulur.

İkinci aşama eğitim de aynı şekilde tamamlandıktan sonra süreci tasarım birimindeki arkadaşlara aktarır. Bu sürece kadar sitenizdeki genel olarak tüm ayarlamalar büyük oranda tamamlanmış olur (Kargo entegrasyonları, Sanalpos entegrasyonları, Sms entegrasyonları, pazar alanı entegrasyonları eğitimi vs..)

Eğitim tamamlandıktan sonra, sistemi kullanırken kontrol panelinizde sağ üst bölümde yer alan destek kısmından süresiz olarak takıldığınız tüm konular için talep oluşturabilirsiniz. Bu talepleriniz destek ekibimizdeki arkadaşlaramız tarafından işlem sırasına göre yanıtlanmaktadır.
Canlı Demo Bilgileri Mail Adresinize Gelsin
(Ortalama 5 dakikada hazır)
Resimdeki Doğrulama Kodunu Giriniz
Softtr E-Ticaret Sitesi Demo Talebi