Gittigidiyor Mağazanıza Ürünlerinizi Gönderin, Siparişleri Çekin
Gittgidiyor pazar alanı üzerinde oluşturduğunuz mağazanıza ürünlerinizi siteniz üzerinden bir kaç kolay adımla gönderebilirsiniz. İster zamanlayıcı oluşturarak stokarın otomatik güncellenmesini sağlayabilir, isterseniz manuel olarak toplu gönderim yapabilirsiniz.

SoftTr E-Ticaret sistemleri Gittigidiyor ile tam entegre çalışmaktadır. Ayrıntılı api ayarlarını kullanarak tüm fiyatları arttırarak gönderme, kategori bazında fiyat arttırımı ekleyerek gönderme, istemediğiniz ürünleri gittigidiyora göndermeme gibi pek çok ayarla senkronize sağlayabilirsiniz.

Gittigidiyor mağazanızda yapılan satış eticaret sitesi panelinize otomatik düşer. Normal siparişleriniz arasına gittigidiyor etiketyle düşen siparişinizi etiketlendirip, faturalandırıp, kargolamasını yapabilirsiniz. Bir siparişin onaylanması ve kargolanması işlemi için gittigidiyor panelinize girmenize gerek yoktur. Tüm işlemleri e-ticaret sitesi panelinizden kolayca yapabilirsiniz.

Takıldığınız noktalar için kontrol panelinizde yer alan destek bölümünden bize her zaman sorabilirsiniz, destek ekbimiz sorularınızı hızlıca yanıtlayacaktır.
Softtr Demo Talebi