E-Ticaret Hukuku Eğitimi

E-Ticaret Hukuku Akademisi

Özellikle pandemi ile birlikte ülkemizde de önemi artan e-ticaret, kendi dinamiklerine uygun hukuki düzenlemeler ile yeni bir hukuk dalı yaratıyor. Bu sebeple, E-ticaret Hukuku, yeni dünyanın en çok ihtiyaç duyulan hukuk dallarından birini oluşturuyor. Dünya ticaretinde önemli bir paya sahip olan  e-ticaret, pandemi ve dijitalleşme ile birlikte ticaret hayatına yön veriyor. Dijitalleşmenin getirdiği avantajların yanında dezavantajları da bulunuyor ve bu sebeple e-ticaret uygulamalarına yön veren yeni düzenlemeler yapılması kaçınılmaz oluyor. 

Özellikle pandemi ile birlikte ülkemizde de önemi artan e-ticaret, kendi dinamiklerine uygun hukuki düzenlemeler ile yeni bir hukuk dalı yaratıyor. Bu sebeple, E-ticaret Hukuku, yeni dünyanın en çok ihtiyaç duyulan hukuk dallarından birini oluşturuyor.

E-ticaret Hukuku Akademisi, alanında uzman eğitmenleri ve kapsamlı içeriği ile  hukukçular için yeni dünyanın ihtiyaçlarına yönelik donanım ve yetkinlik sağlarken e-ticaret için hukuki uygunluğu ölçmenin en güvenilir  yolu olmayı amaçlıyor.


e-hukuk ile softtr arasında yapılan anlaşma ile softtr kullanıcılarına %15 indirimlidir.

Kupon Kodunuz :
softtr