Sıkça Sorulan Sorular
Hayır. Tamamen kendi özgün sistemimizdir.
Tabiki hiçbir kısıtlama olmadan deneyebilirsiniz, her bir talep için kişiye özel demo kurulumu yapmaktayız. Yazılımımıza ve hizmetimize sonuna kadar güveniyoruz, 15 gün ücretsiz size özel yapılan kurulum ile bütün özellikleri açık şekilde kullanabilir, satın alıp almamaya bu şekilde karar verebilirsiniz. Size özel kurulacak demo tüm şeffaflığıyla kısıtlama olmaksızın, site kurulumundan hiçbir farkı olmadan yapılmaktadır. Demo kurulumu subdomaine yapılır. Demo panel üzerinde veri girişlerinizi, işlemlerinizi tamamladığınızda satın almaya karar verirseniz demo siteniz olduğu gibi hiçbir veri kaybı yaşanmadan yayına alınabilmektedir.

- Demo kullanan müşterilerimizin kontrol panelinden açtıkları destek talepleri, mevcut müşterilerimizin açtığı taleplerle aynı işlem sırasına girer.

- Müşteri ile demo kullanan müşteri adayımız arasında hiçbir ayrım yoktur.

- Demoda size hem sistemin kullanışlılığının hem de satış sonrası alacağınız destek hizmetinin bir simülasyonunu sunuyoruz.
Tabiki, organizasyon yapımız ve kurulum/yayın süreci şöyle işler.

- Şirketimizde satış, iş geliştirme, tasarım ve destek birimleri bulunmaktadır.

- Satın alma işleminden sonra site kurulumu maksimum 4 ila 24 saat arasında yapılır. (Alan adı dns yönlendirmelerinin global duyuru süresi ile alakalıdır) , - Kurulum sonrası iş geliştirmeden arkadaşımız sizi arayarak 2 aşamalı randevu takvimi oluşturur. Sizin de müsait olduğunuz gün/saat bilgisayarınıza uzaktan bağlanarak ilk aşama eğitimi tamamlar ve bir sonraki aşama eğitim randevusu oluşturulur.

- İkinci aşama eğitim de aynı şekilde tamamlandıktan sonra süreci tasarım birimindeki arkadaşlara aktarır. Bu sürece kadar sitenizdeki genel olarak tüm ayarlamalar büyük oranda tamamlanmış olur.

- Sonrasında kontrol panelinizde sağ üst bölümde yer alan destek kısmından süresiz olarak takıldığınız tüm konular için talep oluşturabilirsiniz. Bu talepleriniz destek ekibimizdeki arkadaşlaramız tarafından işlem sırasına göre yanıtlanmaktadır.
Evet. Tüm banka entegrasyonları ve aracı ödeme sistemi entegrasyonları aktif durumdadır. Başvurunuz ilgili kurum tarafından onaylandığında panelden ayarları yaparak 2 dakika içerisinde kullanmaya başlayabilirsiniz.
Evet, paketiniz destekliyorsa siparişsiz tahsilat modülünü aktif ederek müşterinize göndereceğiniz ödeme linki ile tahsilat alabilirsiniz. Siparişsiz tahsilat için sadece banka modülleri kullanılabilmektedir.
Evet, paketiniz destekliyorsa Cimri ve Akakçe karşılaştırma sistemlerine uygun formatta xml çıktısı alabilirsiniz.
Evet, paketiniz destekliyorsa Trendyol, N11 , Hepsiburada, Çiçeksepeti, Pazarama sistemleri ile Softtr sistemi tam entegre çalışmaktadır. Sitenize eklediğiniz ürünleri Trendyol, n11, Hepsiburada, Çiçeksepeti, Pazarama mağazalarınızda kolaylıka ve otomatik olarak yayınlayabilir, siparişleri tek panelden yönetibilirsiniz.
Kurulum ücreti ilk yıldır. Sonraki yıllar için yıllık yenileme/hizmet uzatma ücreti güncel paket fiyatının %40'dır. Ssl sertifikası , haftalık yedekleme, barındırma ve teknik destek hizmetlerini kapsar. 1 yılın sonunda yenileme/hizmet uzatma ücreti 15 gün kala , 7 gün kala, son gün ve 1 gün geçtikten sonra toplam 4 SMS ve 4 email ile bilgi gönderilir. Bilgilendirmelere rağmen yenileme yapmayan müşterinın artık çalışmaya devam etmeyeceği göz önünde bulundurularak 1 hafta içerisinde sistem tamamen silinir. Müşteri site yayındayken istediği zaman excel formatında üyeleri, siparişleri, ürünleri çıktı olarak gün gün indirebilir.
Evet, kontrol panelinizde yer alan tasarım yönetimi modülü ile css ve html dosyalarında dilediğiniz gibi değişiklik yapabilirsiniz.
Evet, tasarım yönetimi modülümüz ile herhangi bir kodlama bilgisine sahip olmadan tasarımınızı en ince ayrıntısına kadar düzenleyebilir, takıldığınız noktalarda bizden her zaman destek alabilirsiniz.
Evet, paketiniz destekliyorsa farklı tedarikçilerden otomatik ürün çekimi yapabilirsiniz. Her xml linki bir hakka denk gelir. Örneğin bir tedarikçinin çok fazla ürünü olduğu için xml leri 3 parça linke bölüyorsa, bu sizin 3 xml hakkınızı tüketir. - Her bir xml linkinde maksimum 5 bin ürün çekilir, - Bir site maksimum 5 adet xml alabilir.
Faturanız kurulumun hemen ardından e-fatura olarak otomatik oluşturulur e-posta adresinize pdf olarak iletilir. e-Posta ulaşmaz ise softtr.com/shop sayfasından üye girişi yaparak, hesabım -> siparişlerim sekmesinden tüm siparişlerinize ait faturaları dilediğiniz zaman indirebilirsiniz.
Evet, softtr iş ortakları ile kolayca e-faturaya geçebilir tek tuşla e-fatura keserek müşterinize otomatik e-posta gönderilmesini sağlayabilirsiniz.
Evet performans konusunda herhangi bir sorun yaşamadan ürünlerinizi yükleyebilirsiniz.
Evet, en yaygın kullanılan popüler sms modülleri sistemimize entegre durumdadır. Başvurunuz ilgili kurum tarafından onaylandığında panelden ayarları yaparak 2 dakika içerisinde kullanmaya başlayabilirsiniz. NetGsm , Verimor, Vatan Sms, Öztek Sms, Şahin Haberleşme, Kumcell, Mutlucell
Evet, entegrasyon merkezi -> Sms Entegrasyonları -> Sms Şablonları menüsünden 'Sipariş alındı' , 'Hazırlanıyor' , 'Siparişiniz Hazır' , 'Kargoya Verildi', 'Teslim Edildi' , 'İptal Edildi' mesajlarını dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.
Evet, paketiniz destekliyorsa Aras Kargo , Yurtiçi Kargo, Mng Kargo , Ptt Kargo , Sürat Kargo, Kargo Türk, Kargo İst ve Sendeo ile api entegrasyonu mevcuttur. Anlaşmalı kargo firmanızın size vereceği api bilgilerini panelinizden ayarlayarak 2 dakika içerisinde kullanmaya başlayabilirsiniz.
Şuan aktif olarak Sürat Kargo ve KargoTürk ile anlaşmamız bulunmaktadır, diğer kargo firmaları ile görüşmelerimiz devam etmektedir, kargo anlaşmasına başvurmak için aşağıdaki bağlantıyı inceleyebilirsiniz.

Sürat Kargo başvuru formu için tıklayınız

KargoTürk başvuru formu için tıklayınız

Hayır, kargo entegrasyonu yaptığınızda otomatik takip linki oluşur ve siparişi güncellediğinizde müşterinize mail olarak gider. Eğer sms entegrasyonu kullanıyorsanız takip linki sms olarak da iletilir. (Sms olarak iletilmesi panelinizden sizin tercihinize bağlıdır, seçip yaparak gidip gitmemesini belirleyebilirsiniz) Bunun dışında, müşteri dilediği zaman sitenize üye girişi yaparak hesabım -> siparişlerim sekmesinden ilgili siparişinin kargo takip linkine tıklayarak da kargo takibini yapabilir. Ek olarak, sitenizin üst veya alt menüsüne görünür biçimde takip sayfasının linkini verebilir, üye girişi yapmadanda sipariş numarası ile sipariş takibi yapmasını sağlayabilirsiniz.
Hayır, sistem yıllık kiralama usulü sunulmaktadır. Dış sunucu veya hostinge kurulmamaktadır, ftp vb.. araçlarla kaynak kodlarına erişim yoktur.
Evet, bayilik çalışmamız bulunmaktadır. Bayilik başvurusu linki üzerinden bayilik ön kaydını oluşturabilirsiniz
Hayır, softtr lisans yazısı kaldırılmamaktadır.
Sadece e-ticaret yazılımları ve entegrasyonları geliştiriyoruz, tek ilgi alanımız bu konudur.
Tam zamanlı ve remote olmak üzere 15 kişilik ekibimiz bulunmaktadır
Firmamız 2016 yılında kurulmuştur. İstanbul giyimkent ticaret merkezi ve dijitalpark teknokentte faaliyet göstermektedir
Profesyonel paket yıllık 9000gb / Aylık 750gb trafik sunmaktadır. Ortalama optimize edilmiş görseller ve sağlıklı bir cdn ve cache servisi ile 'günlük' 15-20 bin (on beş , yirmi bin) tekil ziyaretçiye rahatlıkla sunum yapabilmektedir.
Çok yüksek hacimli ihtiyaçlarınız için size özel farklı çözüm alternatifleri sunulmaktadır.
Canlı Demo Bilgileri Mail Adresinize Gelsin
(Ortalama 5 dakikada hazır)
Resimdeki Doğrulama Kodunu Giriniz
Softtr E-Ticaret Sitesi Demo Talebi