17 Bankanın Sanalposu Hazır
E-Ticaret sitenizi yayına aldıktan sonra alışveriş işlemleine başlayabilmek için son olarak bir sanalposa sahip olmanız gerekiyor. Bunun için isterseniz direk bankaların sanalposlarını alabilirsiniz veya iyzico, paytr, payu, ipara, Türkpos, moka gibi ödeme tahsilat hizmeti sunan tüm bankalarla anlaşmalı ödeme sistemlerinin sanalposlarını kullanabilirsiniz.

SoftTr E-Ticaret sistemlerinde tüm bankaların ayrı ayrı ve ödeme sistemlerinin entegrasyonları hazır durumdadır. Sizin yapmanız gereken çalışmak istediğiniz kuruma sanalpos başvurusunu yapmak ve onaylanmasının ardından kontrol panelinizden 2 dakika içinde ayarları aktif etmeniz olacaktır.

İyzico, PayTr, iPara, Türkpos, Payu, Moka gibi ödeme sistemlerine yapacağınız başvurular genelde 2-3 gün içerisinde onaylanır. Onaylandıktan sonra kurulumu kontrol panelinizden ilgili yardım dökümanlarını takip ederek siz de yapabilirsiniz veya yine kontrol panelinizden bizim tarafımızda bir destek talebi oluşturarak ayarları bizden talep edebilirsiniz.


Softtr Demo Talebi